Svatba v krčmě

Svatbu v Malešovském kempu doporučujeme všem těm, kdo chtějí zažít krásný den v malebném prostředí Krčmy na konci světa, v blízkosti  rybníka, břečťanem porostlé skály kde vám postaví zdobenou slavobránu u které si řeknete své „ANO“ a nad kterou se vypíná středověká tvrz. Na svatební fotky pak  stačí jen obejít rybník, a fotograf má práci ulehčenou, protože tu je spousta nádherných míst, které z vašich fotek vykouzlí překrásnou vzpomínku.
U jídla jsme zvolili společnou, venku servírovanou polévku a potom raut uvnitř krčmy. Kuchař své řemeslo ovládá znamenitě. Předkrmy pro příchozí nejen dobře vypadali, ale hlavně dobře chutnali. Na hlavních chodech si každý výborně pochutnal a všichni vypadali nadmíru spokojeně. Možnost živé kapely PS z Kutné Hory kterou nám v Malešově doporučili byla také rozhodně dobrou volbou, která celý zážitek pozvedla zas o něco výš. Chtěli jsme pohodovou, v klidu plynoucí svatbu bez zbytečně nadupaného harmonogramu, kde si všichni hlavně dobře popovídají, naplní žaludek a pochutnají si na pivu z místního pivovaru, který je hned co by kamenem dohodil.  I naše zkušené kamarády Malešovská desítka plně uspokojila.
Možnost ubytovat hosty ve velkých stanech se 4 postelemi a vlastní koupelnou byla perfektní. Kdo se nevešel do stanu, měl možnost přespat ve velké místnosti přímo nad krčmou na matracích. Pro rodiče a děti je zas výhodná možnost zarezervovat si celý penzion U Fraňků hned nad krčmou a z něj pak jen seběhnout do víru dění.
Celá příprava svatby a jednání s Annou bylo úplně na pohodu. Po několika návštěvách už jsme měli jasno jak to celé proběhne a mohli jsme se jen těšit.
Ve všem nám personál vyšel vstříc, takže jsme si mohli jen v klidu užívat náš významný den a pod korunami starých stromů si vyměnit  prstýnky  a své první manželské políbení.Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příští shledání, Karolína a Jan Zezulovi
Svatba, červen 2023

Firemní akce v pivovaru

Jeden by si řekl, dobře, jídlo bude třeba super, a to ostatní nějaký standard, ale kam člověk položil nohu a oko, tak to bylo prostě super

Jídlo (ani nemluvím, málem jsem tam musel manželku odvézt hned v sobotu, dostal jsem za úkol zjistit, kdy tam vaří kulajdu) a nejen to hlavní, ale i ty snídaně, to pečivo, ty přílohy. K tomu stylové prostředí, nádobí, a ty detaily – představ si, že by nezatopili v krbu, ale oni nenechali vůbec nic náhodě, tam prostě byla vidět profesionalita až do detailu, člověk má nějaký ten křížek na krku, a tak už něco může porovnávat, ale vem si třeba i ten takt jejich přítomnosti a obsluhy – jako bys je ani nevnímal a přesto ti to tam pořád přistávalo a bylo co ochutnávat, pít – to taky není samo sebou.

A ta ukrutná práce na té tvrzi, já si musel některé ty postupy spojování trámu nakreslit, jasně že to drží pohromadě, ale ta promyšlenost těch postupů…

…No a aby toho nebylo málo, tak ta organizace pobytu i soutěží, ten slovní projev (oni snad nemají trému, má to logiku výkladu úplně jak na přednášce, je to jasné, přitom žádné okecávání, přikrašlování, vtipný to je… a cítíš za tím vším člověka, lidskou duši…já tam cítil fakt hodně dobra.

S takovou profesionalitou až za roh jsem se já osobě ještě nesetkal, no a že to dál pokračuje třeba právě přes ten pivovar a vůbec bych se nedivil, kdyby přišlo něco dalšího. Tady je prostě pramen kreativity jako v Yellowstoneským parku.

PPF, Teambuilding, červen 2023

Zažij
Malešov

Znáte malebnou obec Malešov?
Je to místo, jehož atmosféra vás okamžitě pohltí, místo, kde si užijete současnost i historii a kde strávíte klidně celý víkend, aniž byste se začali nudit.
Nic vám ale nebrání vydat se odtud pěšky či na kole do kraje, který inspiroval J. K. Tyla k napsání textu naší národní hymny.

Najdete nás hned vedle Kutné Hory pouhých 70 km od Prahy. 
Zažijte s námi Malešov a objevte odpověď na otázku: Kde domov můj?

Přečtěte si, co o nás napsali naši hosté:)

Mapa

Jak sek nám dostanete?

Autem

Z D1 přes Český Šternberk a Uhlířské Janovice, směr Malešov.
Z D11 kolem Kolína, přes Kutnou Horu, směr Zruč n. Sázavou.

Po příjezdu, prosím, zaparkujte na návsi.

Google mapy

Vlakem

Z Prahy i Brna přes Kutnou Horu. Dále lokálkou na nádraží Malešov. Pak pěšky asi 700m až k nám.

IDOS