Firemní akce

Akční program, dobrodružnou hru, romantickou svatbu, klidný odpočinek?

Pro každého máme něco.

Začalo to před pár lety rekonstrukcí středověké tvrze, pokračovalo obnovením minipivovaru, vybudováním tak trochu jiného muzea na pomezí fikce a reality a v neposlední řadě i otevřením středověkého glamour kempu s krčmou. 
Dnes vám tak můžeme nabídnout nespočet společných zážitků na jednom místě. Je jen na vás, co si vyberete.

Podívejte na prostory, catering, ubytování o programy které nabízíme.

Naše prostory

 • Pivovar

  Pivovar Oslavy, teambuilding, konference, párty

  Pivovarský sál v moderním designu, v němž najdete i naši varnu a velkokapacitní výčep s barem. V teplých dnech se můžete uchýlit do stínu pod lípou před pivovarem.

   

  Kapacita sálu 60 až 100 osob
  Kapacita zahrádky 60 osob
  Moderní sociální zařízení
  Ozvučení, projekce, vytápění
 • Krčma Na konci světa

  Oslavy, svatby, teambuilding, konference, párty

  Replika středověké krčmy s předzahrádkou, přímo v areálu glamour kempu. Příjemné posezení v klidné atmosféře u plápolajícího krbu.  Naše zázemí pro středověký catering.

  Kapacita sálu 50 osob
  Kapacita zahrádky 10 osob
  Moderní sociální zařízení
  Vytápění
 • Malý sál v kempu

  Teambuilding, konference, workshopy

  V podkroví hlavní budovy kempu se nachází společenská místnost vybavená pro různé účely audio-video technika a kancelářské potřeby pro firemní školení a akce, dětské hračky pro případ nepříznivého počasí a lezecká stěna pro trénink i zábavu.

  Kapacita sálu až 40 osob
  Ozvučení, projekce
 • Tvrz

  Svatby, teambuilding, konference

  Středověká památka, která před časem prošla kompletní rekonstrukcí. Možnost pronájmu celého areálu (nádvoří, 2 sály, ostatní vnitřní prostory).

  Kapacita 2 sálů 60 až 120 osob
  Moderní sociální zařízení
  Ozvučení, projekce, částečné vytápění
 • Sál v Muzeu

  Konference, workshopy

  Moderní multimediální sál v budově muzea je ideální pro uspořádání konference nebo jiných meetingů a workshopů.

  Kapacita sálu až 80 osob
  Ozvučení, velkoformátová projekce, vytápění

Catering

Kombinace chutí, domácí suroviny, moderní i historická kuchyně

Ve všech prostorech, které nabízíme, pro vás zrealizujeme profesionální cateringové služby. Kromě moderní mezinárodní kuchyně, specializující se na burgery a grill, u nás ochutnáte také středověké speciality z Krčmy na konci světa.

 • Hodokvas našich předků

  Pokrmy inspirované středověkem upravené tak, aby lahodily strávníkům 21. století. Volíme suroviny, které se v místní gastronomii používaly od středověku přes raný a pozdní novověk až do současnosti. Tradiční potraviny náš kuchař promění v jídla, jakými by nepohrdla ani šlechta.

   

 • Gurmetský zážitek

  Servírujeme vždy čerstvé dobroty bez polotovarů. Kombinujeme české i mezinárodní recepty tak, abyste věděli, co jíte, a zároveň si pochutnali natolik, že příště už nebudete chtít pohoštění od nikoho jiného.

Ubytování

Ubytování ve stanech i pokojích pro celkem 45 osob

V našem areálu naleznete dva typy ubytování na dvou místech, která jsou od sebe vzdálená doslova, co by kamenem dohodil. Nejen v pokojích, ale i ve stanech na vás čekají pohodlné postele a moderní sociální zařízení.

 • Kemp

  8 stanů, každý se 2 – 4 lůžky a s vlastní koupelnou

  Středověké stany s replikami dobového nábytku v klidném podhradí u rybníka, přímo pod tvrzí Malešov.

  Kapacita 32 + 10 osob
  Možnost spaní na matracích v podkroví krčmy (10 lůžek)

 • Ubytování u Fraňků

  2 dvoulůžkové pokoje a apartmán s ložnicí pro 11 osob

  Ubytování v soukromí v rodinném duchu s netradičními interiéry. Oba pokoje mají vlastní sociální zařízení a vybavení pro přípravu teplých nápojů. Apartmán disponuje dvěma toaletami, plně vybavenou kuchyní a posezením pro 11 lidí.

   

  Kapacita 15 osob + 2 přistýlky na rozkládacím futonu v jednom z pokojů (bez přikrývky a bez příplatku)

Program

Poutavé programy pro firmy, skupiny, rodiny i jednotlivce

V pivovaru, na tvrzi nebo v kempu můžete zažít mnoho nezapomenutelných chvil. Zahrajte si dobrodružnou hru, objevujte poklady, tajemství výroby piva či život dávných obyvatel tvrze. Nebo jen tak nasávejte atmosféru, ochutnávejte pivo a místní speciality.

 • Teambuilding

  Pivovarské hrátky
  Vyzkoušejte si práci pivovarníka na vlastní kůži. Recesisticky laděný program, při kterém se stanete přikulovačem i členem správní rady a pomůžete vzniku nového piva.

  Hostem hradního pána
  Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si řemesla našich předků, potěžkat zbraně a zbroje středověkých bojovníků, zastřílet si z dobývacího praku a zúčastnit se soutěžních klání.

  Vysvobození prokleté krčmy
  Pomozte zakleté Krčmě na konci světa, aby se zbavila všech zlých sil, jimiž je obklopena. Najděte poklad plný ďábelských mincí, který zde zakopal falešný karbaník.

 • Večerní programy

  Výčep se školou čepování
  Vyzkoušejte si, jak správně načepovat mlíko, šnyt nebo čochtana. Naučíme vás správnou péči o pivní sklo i o pivo samotné, abyste si příště mohli co nejlépe vychutnat váš oblíbený mok. 

  Pivní kvíz a řízená degustace
  Pojďte se dozvědět více o pivu, jeho chutích a způsobech servírování. Zasoutěžte si v pivním kvízu a vyhrajte hodnotné ceny pro sebe nebo celý váš tým.

  Středověký hodokvas s turnajem
  Staňte se hostem dobové hostiny, vsaďte si na svého favorita v šermířském turnaji, zatancujte si dobový tanec nebo se oblékněte do zbroje a potěžkejte zbraně středověkých žoldnéřů.

 • Exkurze

  Pivovar s degustací ve sklepě
  Odhalte taje výroby jednoho z nejstarších nápojů lidstva. Provede vás sládek nebo jeden z majitelů pivovaru. Ochutnáte pivní speciality přímo v pivovarském sklepě.

  Tvrz Malešov
  Poznejte bohatou historii šlechtického sídla v Malešově, které nedávno prošlo kompletní rekonstrukcí, aby se stalo oživlým muzeem života na středověkých tvrzích.

  Muzeum
  Prohlédněte si zábavnou expozici věnovanou skutečné i smyšlené historii Malešova. Bude se líbit nejen milovníkům dějin a recese, ale i dětem a vášnivým cyklistům – vystavujeme také sbírku historických bicyklů.

 • Úniková hra na tvrzi

  Kingdom come: Experience

  Unikátní středověké dobrodružství.

  Naše výpravná hra s živými herci kombinuje to nejlepší z únikových her a z takzvaného interaktivního divadla.

  Hráči jsou součástí strhujícího příběhu. Pohybují se autentickým herním světem, interagují s herními postavami a řeší zajímavé úkoly.

  Ve hře je nutná týmová spolupráce, nicméně na řešení úkolů nepotřebujete žádné historické znalosti či zvláštní dovednosti. Vše je spíše o “selském rozumu”. Součástí hry však může být i šerm, střelba z luku či alchymie.

   

 • Svatby

  Na tvrzi i v kempu, ale vždy s nezapomenutelnou atmosférou

  Zařídíme pro vás svatební obřad na tvrzi či v kempu s hostinou v krčmě nebo v černé kuchyni. Ubytujeme vás ve středověkých stanech nebo v pohodlí pokojů hned vedle pivovaru. Postaráme se o výzdobu i ostatní služby tak, abyste si vy mohli v klidu užít jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života.

Zažij
Malešov

Znáte malebnou obec Malešov?
Je to místo, jehož atmosféra vás okamžitě pohltí, místo, kde si užijete současnost i historii a kde strávíte klidně celý víkend, aniž byste se začali nudit.
Nic vám ale nebrání vydat se odtud pěšky či na kole do kraje, který inspiroval J. K. Tyla k napsání textu naší národní hymny.

Najdete nás hned vedle Kutné Hory pouhých 70 km od Prahy. 
Zažijte s námi Malešov a objevte odpověď na otázku: Kde domov můj?

 

Mapa

Jak sek nám dostanete?

Autem

Z D1 přes Český Šternberk a Uhlířské Janovice, směr Malešov.
Z D11 kolem Kolína, přes Kutnou Horu, směr Zruč n. Sázavou.

Po příjezdu, prosím, zaparkujte na návsi.

Google mapy

Vlakem

Z Prahy i Brna přes Kutnou Horu. Dále lokálkou na nádraží Malešov. Pak pěšky asi 700m až k nám.

IDOS